Misja i wizja

Naszą misją jest spełnianie oczekiwań dzieci oraz ich rodziców. To właśnie dzieci są dla nas najważniejsze. Ich rozwój w towarzystwie dobrej i bezpiecznej zabawy, radości oraz pełnego komfortu to rzeczy dla nas absolutnie najistotniejsze. Każdego dnia dokładamy największych starań, aby nasi ulubieńcy czuli się jakby to był ich drugi dom - bo przecież każdy wie, że w domu najlepiej!

W naszym przedszkolu w roku 2018/2019 będzie funkcjonował oddział dla dzieci 3-6-letnich.  Oprócz standardowych zajęć edukacyjnych proponujemy  zajęcia dodatkowe: język angielski, taniec i logorytmikę.

Sala zabaw jest wyposażona w   funkcjonalne meble dostosowane do wysokości  dzieci  oraz kąciki tematyczne.

Przy sali znajduje się łazienka

Tak prezentuje się nasza szatnia:

A tak, nasz Plac Zabaw:

Cennik przedszkola

Opłata wpisowa (jednorazowa)

500 zł - (w ramach opłaty wpisowej zapewniamy ubezpieczenie, podręczniki oraz przybory przedszkolaka).

Miesięczne czesne wynosi  525zł i obejmuje:

• opiekę nad dzieckiem w godzinach 07:00-17:30
  • zajęcia dydaktyczno-merytoryczne w ramach podstawy programowej wychowania przedszkolnego
  • opiekę psychologa, logopedy, pielęgniarki - w razie potrzeby oraz  zajęcia kreatywne w grupach
  • zajęcia sportowe;
  • pakiet zajęć dodatkowych : język angielski , logorytmikę, warsztaty plastyczne, rytmikę;

Zajęcia opcjonalne (nie ujęte w czesnym), np.:

• Mali Odkrywcy – 17zł/dziecko
  • Robotyka – 10zł/dziecko
  • Taniec  8zł/dziecko
  • Szachy – 5zł/ dziecko

Czesne nie obejmuje również

• pobytu dziecka w przedszkolu w weekendy
  • wyjść do filharmonii, teatru, na basen, itp
  • wyjazdów na narty
  • organizacji urodzin