ul. Łokietka 238

•  do 10  godzin dziennie – 1000
  •  do 5 godzin dziennie – 730 zł
  •  do 3 godzin dziennie – 460 zł

Gmina Miejska Kraków udziela dotacji (dofinansowania) do dzieci objętych opieką żłobków, klubów dziecięcych i dziennych opiekunów.

Udzielana dotacja składa się z dwóch odrębnych dofinansowań:

1. Dofinansowania do opieki nad dziećmi (będącymi mieszkańcami Krakowa) objętymi opieką żłobka, klubu dziecięcego lub dziennego opiekuna w wysokości 1,70 zł za godzinę opieki (godziny liczone według umów zawartych z rodzicami). Celem dofinansowania jest zmniejszenie opłat ponoszonych przez rodziców za opiekę w placówce. Zgodnie z zawartymi z Gminą Miejską Kraków umowami, placówki zobowiązane są do pomniejszania lub zwracania częśći miesięcznych opłat rodziców za opiekę. Wysokość zmniejszenia lub zwrotu nie może być niższa niż kwota dotacji  otrzymanej od Gminy.
  2. Dofinansowania do opieki nad dziećmi niepełnosprawnymi (będącymi mieszkańcami Krakowa) objętymi opieką żłobka, klubu dziecięcego lub dziennego opiekuna w wysokości 2,40 zł za godzinę opieki (godziny liczone według umów zawartych z rodzicami). Celem dofinansowania jest refundacja placówkom zwiększonych kosztów opieki ponoszonych w związku z opieką nad dziećmi niepełnosprawnymi (m.in. dodatkowa kadra, dostosowanie lokalu lub zabawek do potrzeb dziecka).

Dotacja udzielana jest w okresie od 1 stycznia do 31 grudnia 2019 r.

Planowane dofinansowanie z Programu „Maluch +” 2019 ;

Karnety godzinowe

Wpisowe przy karnecie – 200 zł. Jest to opłata jednorazowa bezzwrotna na rok od daty zakupu pierwszego karnetu.

•  pojedyncza godzina – 20 zł
  • 25 godzin – 375 zł (15 zł jedna godzina)
  • 50 godzin – 500 zł (10 zł jedna godzina)

Wpisowe wynosi 500zł. Jest to opłata jednorazowa bezzwrotna na okres trwania umowy obejmująca: ubezpieczenie dziecka, materiały higieniczne (ręczniki papierowe, chusteczki higieniczne, mydło hipoalergiczne, kremy przeciw odparzeniom, naczynia, nocnik, itp.) materiały plastyczne.

Płatne przy podpisaniu umowy. W przypadku  rozwiązania umowy opłata wpisowego nie podlega zwrotowi.

Kontynuacja umowy – wpisowe 250 zł. Jest to opłata jednorazowa bezzwrotna na okres trwania kolejnej umowy obejmująca: ubezpieczenie dziecka, materiały higieniczne (ręczniki papierowe, chusteczki higieniczne, mydło hipoalergiczne, kremy przeciw odparzeniom, naczynia, nocnik, itp.) materiały plastyczne.

Miesięczne czesne opłacane jest z góry, przelewem do 10-tego dnia każdego miesiąca na konto placówki. Obejmuje całodzienna opiekę wraz z zajęciami przewidzianymi w harmonogramie dnia.

Opłata za wyżywienie płatna przelewem do 10-tego dnia każdego miesiąca na konto placówki.

Zajęcia dodatkowe (fakultatywne) są organizowane według zapotrzebowania rodziców i podlegają dodatkowej opłacie

Dodatkowe możliwości:
* "Wieczór dla Rodziców"– środa / piątek, pobyt 18:00-22:00 – 100 zł

* "Sobota dla Rodziców" – pobyt w sobotę 10:00-14:00 – 100 zł

* Możliwość kompleksowej opieki nad dzieckiem w weekendy

Opłaty prosimy dokonywać na rachunek bankowy :

Jeżeli chcesz zapisać swoje dziecko do naszego żłobka wystarczy pobrać, wypełnić i odesłać do nas formularz zgłoszeniowy do żłobka. Resztą zajmiemy się już my – skontaktujemy się z Tobą i dopełnimy wszelkie formalności.W celu dokonania zapisu dziecka prosimy o  przesłanie formularza zgłoszeniowego na adres mailowy: malinowe.skrzaty@onet.pl

Odnośnie wolnych miejsc - prosimy o kontakt telefoniczny: 502 471 130

Czerwiec 2019