Żłobek - ul. Łokietka 238

ŻŁOBEK "MALINOWE SKRZATY - ul. Łokietka 238  Kraków

1. Żłobek funkcjonuje 12 miesięcy w roku tj. od 1 stycznia do 31 grudnia.

2. Placówka pracuje w godzinach od 7:00 do 17:30 w dni robocze od poniedziałku do piątku.
3. W zależności od potrzeb rodziców, czas pracy żłobka może być wydłużony za dodatkową odpłatnością.

4. Placówka jest nieczynna w dni ustawowo wolne od pracy.
5. Dyrektor placówki może ustalić inne dni wolne, terminy przerw w pracy żłobka podawane będą do wiadomości rodziców. Ewentualne przerwy nie zwalniają rodziców od opłaty czesnego za cały miesiąc.
6. Nabór do żłobka odbywa się przez cały rok.
7. Warunkiem zapisania dziecka do placówki jest wypełnienie przez rodzica lub opiekuna prawnego formularza zgłoszeniowego oraz wpłacenie wpisowego zgodnie z obowiązującym cennikiem.

8. W przypadku, gdy liczba kandydatów do żłobka przekracza liczbę miejsc decyduje kolejność zgłoszeń.

9. Czesne płatne jest przez 12 miesięcy w roku, bez zwrotu kosztów za czas choroby bądź urlopowania dziecka.

10. Czesne oraz opłata za wyżywienie pobierane są z góry, do 10 dnia każdego miesiąca.

11. Opłata za pobyt dziecka w placówce, składa się z trzech części:
• wpisowego, które jest opłatą jednorazową, płatną przy zgłoszeniu dziecka do żłobka ,
• opłaty stałej – czesnego, w ramach której placówka zapewnia  zajęcia dla dzieci  z języka angielskiego, logorytmiki oraz rytmiki
(koszt ustala Dyrektor na dany rok),

• opłaty za wyżywienie –  na zasadzie cateringu (wysokość stawki żywieniowej ustala Dyrektor na dany rok), zasady odpłatności:
a) stawka żywieniowa wyliczana jest przez pomnożenie kosztu  x ilość dni roboczych w danym miesiącu,
b) zwrot stawki żywieniowej za każdy dzień nieobecności dziecka może nastąpić po powiadomieniu placówki minimum tego samego dnia do godziny 7:30,

Placówka przeznaczona  jest dla dzieci w wieku od 5m-cy do 3 lat a w szczególnie uzasadnionych przypadkach do 4 lat (Dz.U. 2013 poz. 1457 Art.7 pkt.2)

CENNIK

Opłaty w roku 2018

•  do 10  godzin dziennie – 1000
  •  do 5 godzin dziennie – 730 zł

Czesne do dnia 31.12.2018 zostaje pomniejszone o kwotę dofinansowania z Programu „Maluch +” 2018 w wysokości 100 zł

oraz o kwotę rabatu 200 zł (przy abonamencie całodziennym), 100 zł (przy abonamencie do 5 godzin) – „Rabat na otwarcie placówki”.

Po uwzględnieniu powyższych kwot czesne wynosi:

700 zł – abonament całodzienny

530 zł – abonament do 5 godzin

Karnety godzinowe

Wpisowe przy karnecie – 200 zł. Jest to opłata jednorazowa bezzwrotna na rok od daty zakupu pierwszego karnetu.

•  pojedyncza godzina – 20 zł
  • 25 godzin – 300 zł (12 zł jedna godzina)
  • 50 godzin – 500 zł (10 zł jedna godzina)

Wpisowe wynosi 500zł. Jest to opłata jednorazowa bezzwrotna na okres trwania umowy obejmująca: ubezpieczenie dziecka, materiały higieniczne (ręczniki papierowe, chusteczki higieniczne, mydło hipoalergiczne, kremy przeciw odparzeniom, naczynia, nocnik, itp.) materiały plastyczne.

Płatne przy podpisaniu umowy. W przypadku  rozwiązania umowy opłata wpisowego nie podlega zwrotowi.

Kontynuacja umowy – wpisowe 250 zł. Jest to opłata jednorazowa bezzwrotna na okres trwania kolejnej umowy obejmująca: ubezpieczenie dziecka, materiały higieniczne (ręczniki papierowe, chusteczki higieniczne, mydło hipoalergiczne, kremy przeciw odparzeniom, naczynia, nocnik, itp.) materiały plastyczne.

Miesięczne czesne opłacane jest z góry, przelewem do 5-tego dnia każdego miesiąca na konto placówki. Obejmuje całodzienna opiekę wraz z zajęciami przewidzianymi w harmonogramie dnia.

Opłata za wyżywienie płatna przelewem do 5-tego dnia każdego miesiąca na konto placówki.

Zajęcia dodatkowe (fakultatywne) są organizowane według zapotrzebowania rodziców i podlegają dodatkowej opłacie

Dodatkowe możliwości:

• "Wieczór dla Rodziców"– środa / piątek, pobyt 18:00-22:00 – 100 zł
  • "Sobota dla Rodziców" – pobyt w sobotę 10:00-14:00 – 100 zł
  • Możliwość kompleksowej opieki nad dzieckiem w weekendy

Opłaty prosimy dokonywać na rachunek bankowy :

Jeżeli chcesz zapisać swoje dziecko do naszego żłobka wystarczy pobrać, wypełnić i odesłać do nas formularz zgłoszeniowy do żłobka. Resztą zajmiemy się już my – skontaktujemy się z Tobą i dopełnimy wszelkie formalności.W celu dokonania zapisu dziecka prosimy o  przesłanie formularza zgłoszeniowego na adres mailowy: malinowe.skrzaty@onet.pl

Odnośnie wolnych miejsc - prosimy o kontakt telefoniczny: 502 471 130

Sierpień 2019